Apie kontorą

Advokatų kontoros MISIŪNAS IR PARTNERIAI buveinė įsikūrusi pačiame Vilniaus centre, Konstitucijos prospekto dangoraižyje, kad kiekvienam klientui būtų patogu susisiekti, o taip pat, kad garantuotume aukščiausius profesinės veiklos standartus.

Advokatų kontora MISIŪNAS IR PARTNERIAI sparčiai augantis jaunų, tačiau ilgo, kasdienio, praktinio darbo teismuose patirtį turinčių profesionalų kolektyvas. Šiuo metu kontora vienija virš dešimt advokatų, advokatų padėjėjų bei teisininkų.

Advokatų kontoros MISIŪNAS IR PARTNERIAI advokatai vadovaujasi posakiu, teisė – yra kiekvieno žmogaus sąžinės veidrodis. Gerai žinome, kad kiekvienas teise naudotis pagal savo moralinius įsitikinimus, todėl kontoroje MISIŪNAS IR PARTNERIAI dirbantys advokatai atkreipia ypatinga dėmesį pasirenkant klientus ir užtikrinant, kad kontora turėtų nepriekaištingą reputaciją ir išlaikytų šimtaprocentinį pasitikėjimą.

Aktyviai dirbame jau dvidešimt metų ir todėl galime įrodyti, kad sugebame profesionaliai, greitai ir mažiausiomis išlaidomis pasiekti stulbinančius rezultatus visų pakopų teismuose, derybose ir atlikdami įvairiausius pavedimus. Esame atsidavę klientams netaupydami savo laisvalaikio, jaunatviškos energijos ir potencialo.


mm@misiunas.lt +370 5 2758858